Korzyści ze stosowania

  • wspiera pracę przewodu pokarmowego: reguluje perystaltykę jelit oraz wpływa na trawienie i przyswajanie składników odżywczych
  • bierze udział w wytwarzaniu witamin z grupy B i K
  • korzystnie wpływa na procesy fermentacyjne zachodzących w jelicie grubym
  • wspiera proces detoksykacji
  • zapewnia równowagę i siłę odpowiedzi immunologicznej
  • chroni organizm przed infekcjami i chorobami o podłożu nieinfekcyjnym
  • poprawia nastrój
  • zwiększa odporność na stres
  • zapewnia prawidłowy metabolizm kwasów żółciowych, bilirubiny i cholesterolu

Składniki

trójglicerydy krótko- i średniołańcuchowych kwasów tłuszczowych (olej palmowy – MCT), maltoza, liofilizowane żywe kultury bakterii (wytworzone z udziałem pochodnych mleka): Streptococcus thermophilus  DSM24731®, Bifidobacterium longum DSM24736®, Bifidobacterium breve DSM24732®, Bifidobacterium infantis DSM24737®, Lactobacillus acidophilus DSM24735®, Lactobacillus plantarum DSM24730®, Lactobacillus paracasei DSM24733®, Lactobacillus delbruecki ssp. bulgaricus DSM24734®.

Składniki 10 kropli 20 kropli
liofilizowane żywe kultury bakterii 5 x 109 jtk* 10 x 10jtk*

*jtk. – jednostek tworzących kolonie

Zalecane spożycie i sposób podania

Niemowlęta i dzieci: 10-20 kropli.

Przed pierwszym użyciem należy przekręcić do oporu nakrętkę zgodnie z ruchem wskazówek zegara, celem całkowitego otwarcia dna pojemniczka umieszczonego w nakrętce i uwolnienia proszku do buteleczki. Należy postukać w nakrętkę, by cały proszek trafił do oleju . Odkręcić nakrętkę i sprawdzić czy proszek w całości trafił do buteleczki. Następnie zastąpić nakrętkę kroplomierzem dołączonym do opakowania. Wstrząsnąć kilkukrotnie do uzyskania jednolitej zawiesiny.

Krople można podawać bezpośrednio do jamy ustnej lub po rozpuszczeniu w letnim płynie.

Przed każdym użyciem, produkt należy wstrząsnąć kilkukrotnie i odmierzyć zalecaną ilość kropli. Po zastosowaniu produkt należy szczelnie zamknąć.

Ostrzeżenia

Przechowywać w lodówce w temperaturze 2-8 ̊C, najlepiej w oryginalnym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci oraz z dala od światła. Produkt zawiera wrażliwe na ciepło bakterie. Nie należy narażać produktu na bezpośrednie działanie źródeł ciepła. Zużyć w ciągu 3 tygodni po otwarciu. Po zakończeniu stosowania produktu, należy pozbyć się pozostałości. Jeżeli zachodzi taka konieczność, dopuszcza się przechowywanie produktu w temperaturze poniżej 25°C przez maksymalnie 7 dni bez negatywnego wpływu na zawartość.

Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) prawidłowo zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka. Nie należy przekraczać maksymalnej zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Składniki aktywne

Bifidobacterium breve DSM24732®, Bifidobacteriuminfantis DSM24737®, Bifidobacteriumlongum DSM24736®, Lactobacillus acidophilus DSM24735®, Lactobacillus paracasei DSM24733®, Lactobacillusdelbrueckii ssp. bulgaricus DSM24734®, Lactobacillusplantarum DSM24730®, Streptococcus thermophilus DSM24731®

Porcja dzienna

10-20 Kropli

Rozmiar opakowania

10 ml

Producent

Pharmabest

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Vivomixx krople 2×5 ml”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *