Korzyści ze stosowania

  • Kwas pantotenowy  przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego oraz do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Pomaga w utrzymaniu sprawności umysłowej na prawidłowym poziomie.
  • Betaina bezwodna przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu homocysteiny.
  • Cholina pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu wątroby, przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu homocysteiny.
  • Tiamina pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu serca, przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego, pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego oraz w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych. Bierze udział w utrzymaniu prawidłowego rozwoju i funkcji układu nerwowego.
  • Ryboflawina pomaga w utrzymaniu prawidłowego widzenia, pomaga zachować zdrową skórę oraz prawidłowy stan błon śluzowych. Przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.
  • Witamina B6 pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego i odpornościowego. Przyczynia się do regulacji aktywności hormonalnej, pomaga w utrzymaniu prawidłowego metabolizmu homocysteiny, przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego.
  • Niacyna przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego, pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego, przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.
  • Kwas foliowy pomaga w prawidłowej produkcji krwi oraz w utrzymaniu prawidłowego metabolizmu homocysteiny. Przyczynia się do wzrostu tkanek matczynych w czasie ciąży.
  • Biotyna pomaga zachować zdrowe włosy i skórę. Przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego.
  • Witamina B12 pomaga w prawidłowej produkcji czerwonych krwinek, odgrywa rolę w procesie podziału komórek, pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych oraz w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego.

Składniki

Pantotenian wapnia, Dl-dwuwinian choliny, Hydroksypropylometyloceluloza, TMG (Trimetyloglicyna/Betaina bezwodna), Inozytol, Kwas para-aminobenzoesowy (PABA),Monazotan tiaminy (Tiamina), Ryboflawina, P-5-P-pirodoksyno-5-fosforan jednowodny (Witamina B6), Kwas nikotynowy (Niacyna), Metylokobalamina (Witamina B12), substancje przeciwzbrylające: (sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu), (6R, S)-5-metylotetrahydroksyfolian (Kwas foliowy), D-biotyna.

Informacja żywieniowa 1 kapsułka % RWS*
Kwas Pantotenowy 125 mg 2083%
Betaina bezwodna 100 mg
Inozytol 70 mg
Cholina 50 mg
Kwas para-aminobenzoesowy 50 mg
Tiamina 25 mg 2273%
Ryboflawina 25 mg 1786%
Witamina B6 18 mg 1286%
Niacyna 16 mg 100%
Kwas foliowy (metylowany) 400 µg 200%
Biotyna 300 µg 600%
Witamina B12 (metylowana) 100 µg 4000%

*% RWS – Referencyjna Wartość Spożycia.

Zalecane spożycie i sposób podania

1 kapsułka dziennie po posiłku.

Ostrzeżenia

Nie zaleca się stosowania przez kobiety w ciąży, matki karmiące piersią, osoby uczulone na którykolwiek ze składników preparatu.

Po otwarciu przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym i chłodnym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) prawidłowo zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka. Nie należy przekraczać maksymalnej zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Składniki aktywne

Betaina bezwodna, Biotyna, Cholina, Inozytol, Kwas foliowy, Kwas pantotenowy, Kwas para-aminobenzoesowy, Niacyna, Ryboflawina, Tiamina, Witamina B12, Witamina B6

Porcja dzienna

1 Kapsułka

Rozmiar opakowania

60 Kapsułek

Producent

Lab One

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Lab One Complex B 60 kapsułek”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *