Jesteś zmęczony, źle sypiasz, nie masz energii i szybko się męczysz?

Stale przebywasz na diecie i nie widzisz efektów?

Chorujesz na choroby przewlekłe (cukrzycę, nadciśnienie) lub masz podwyższony cholesterol?

Wydajesz pieniądze na suplementy, a Twoje dolegliwości nie zniknęły?

Chcesz żyć zdrowo, ale nie wiesz od czego zacząć?

Jeśli odpowiedziałeś 'TAK’ na któreś z powyższych pytań – jesteś w dobrym miejscu. W BorczykMED pomagamy zachować zdrowie zdrowym ludziom! Eliminujemy dolegliwości, które negatywnie odbijają się na codziennym funkcjonowaniu, a których nie leczy medycyna konwencjonalna. W jaki sposób? Poprzez celowaną diagnostykę, opracowanie indywidualnych metod postępowania, indywidualnej diety i suplementacji. Dzięki temu nasi Pacjenci odzyskują energię, zdrowie i dobre samopoczucie.

Masz pytania lub chcesz umówić wizytę? Zadzwoń do nas!

Diagnostyka

Przeprowadzamy badania u zdrowych osób i patrzymy na organizm Pacjenta jako całość. Gdy oceniamy ciało fragmentarycznie, badając zdrowie zębów, serca czy wątroby w oddzieleniu od reszty ciała i umysłu, często ciężko znaleźć rozwiązanie problemu.

Często uporczywe dolegliwości mają swój początek w zaburzeniu równowagi organizmu. Gdy boli nas głowa, bierzemy tabletkę, a nie zastanawiamy się, dlaczego nas boli. A może to wynikać z genetycznej nietolerancji laktozy i wystarczyłoby jedynie wyeliminować laktozę z pożywienia. Dlatego wychodząc od jamy ustnej i dbania o zdrowie zębów Pacjentów idziemy o krok dalej. Poprzez odpowiednio dobraną diagnostykę i wywiad medyczny szukamy przyczyn dolegliwości, a następnie staramy się je eliminować.

Więcej informacji oraz ofertę badań diagnostycznych znajdziesz pod poniższym linkiem:

Zmiana stylu życia - dieta, suplementacja, fizjoterapia

Dobieramy Pacjentom mikroelementy oraz uzupełniamy florę bakteryjną zgodnie z indywidualnym zapotrzebowaniem z korzyścią dla zdrowia, wyglądu i samopoczucia.

Zapewniamy opiekę dietetyka, który diagnozuje problemy żywieniowe oraz wprowadza dietę celowaną, która poprawia odporność, zmniejsza poziom stresu, pozwala zachować szczupłą sylwetkę, odmładza oraz korzystnie wpływa na jakość skóry, włosów i paznokci.

Dostępny na miejscu fizjoterapeuta dba o komfort Pacjentów, przywraca prawidłowe napięcie mięśniowe, aktywizuje i rozluźnia tkanki, poprawia mikrokrążenie. W efekcie Pacjenci zyskują poprawę stanu psychofizycznego, redukcję zmęczenia, minimalizację stresu, co korzystnie wpływa na stan zdrowia ogólnego i wygląd zewnętrzny!

Co leczymy?

Jeśli któraś z poniższych dolegliwości dotyczy właśnie Ciebie to znak, że powinieneś się do nas zgłosić:

  • otyłość
  • rzadkie, rozdwajające się włosy, łysienie
  • skóra pozbawiona blasku
  • stres i złe samopoczucie
  • apatia
  • bóle kręgosłupa
  • bóle stawów
  • bóle głowy
  • bóle brzucha
  • częste wzdęcia
Diagnostyka kliniczna Katowice